30 dagen retourbeleid - we stellen geen vragen!

Verzending €4,95 - Gratis verzending vanaf €59,00 - Zie verzendopties

Verzending €4,95 - Gratis verzending vanaf €59,00 - Zie verzendopties

  • Amalfi | Armband van veelkleurige glazen kralen in originele kleuren - 1
  • Amalfi | Armband van veelkleurige glazen kralen in originele kleuren - 2
  • Amalfi | Armband van veelkleurige glazen kralen in originele kleuren - 3
lucleon
lucleon

Amalfi | Armband van veelkleurige glazen kralen in originele kleuren

€24,95
Graveer
Kies een kleur
Amalfi | Armband van veelkleurige glazen kralen in originele kleurenAmalfi | Armband van veelkleurige glazen kralen in zandkleurAmalfi | Armband van veelkleurige glazen kralen in groen
Amalfi | Armband van veelkleurige glazen kralen in roze
Amalfi | Snoepkleurige armband van veelkleurige glazen kralenAmalfi | Armband van veelkleurige glazen kralen in lichte tinten
Maak je look compleet
Amalfi | Ketting van veelkleurige glazen kralen in originele kleuren
Bijpassende ketting
Amalfi | Ketting van veelkleurige glazen kralen in originele kleuren
+ €24,95€17,46
Upgrade met
Persoonlijke gravering
Persoonlijke gravering
Je tekst wordt met een laser in het metaal gegraveerd, voor een unieke, blijvende herinnering.
+ €17,95
Cadeauverpakkingen
Cadeauverpakkingen
Je bestelling wordt geleverd met verpakking en een wit label, perfect om cadeau te geven.
+ €4,95

Gratis ketting

Gratis ketting bij elke sieradenbestelling

 

Productgegevens

Eén maat
Past comfortabel om de meeste polsen
Comfortabele pasvorm
Past zich aan de vorm van je pols aan voor optimaal comfort
Maak het persoonlijk
Voeg een gravure toe voor een unieke, persoonlijke touch
Beschrijving

Deze armband combineert gepolijste glazen kralen met een nette dubbele wikkel voor een strakke, casual uitstraling. De kralen zijn strak geregen zodat ze uitgelijnd blijven en een gelijkmatig profiel rond de pols vormen. Felle, gemengde kleuren staan naast zwarte en bruine accenten voor een makkelijk draagbaar, levendig kleurenpalet.

  • Glazen kralen: Gepolijst glas houdt de kleuren helder en is minder gevoelig voor krassen, waardoor de armband langer mooi blijft.
  • Comfortabele pasvorm: Afgeronde kralen met laag profiel en gelijkmatige tussenruimte voelen prettig op de huid.
  • Langdurig draagplezier: Zorgvuldig rijgen houdt de kralen uitgelijnd, zodat de wikkel zijn vorm behoudt bij veelvuldig dragen.

Als enkelvoudige wikkel geeft de armband een subtiel kleuraccent zonder je outfit te overheersen. De gepolijste afwerking vangt het licht en geeft een nette, lichtreflecterende uitstraling die goed werkt bij denim, t‑shirts of in combinatie met een horloge.

Een veelzijdige armband voor elke mannencollectie.

ID: 38013
Specificaties
MerkLucleonToon meer
Product-Id38013Toon meer
Ontworpen inDenemarkenToon meer
Product-leverancierscontractToon meer
GarantieToon meer
KleurenRoodToon meer
KleurschakeringenBordeaux, Echt oranje, Echt rood, LichtgroenToon meer
SoortMet kralenToon meer
Textuur kralenGepolijstToon meer
Aantal strengen1Toon meer
WaterbestendigheidSpatwaterdichtToon meer
Breedte3mmToon meer
Diameter kralen3mmToon meer
Lengte18cmToon meer
Dikte3mmToon meer
Verstelbare lengteNeeToon meer
Bereik polsmaat15,5-18cmToon meer
Gewicht20gToon meer
ElasticiteitSemi-flexibelToon meer
Klantreviews
5.0(5 Klantreviews)

Nieuwste

Soepele en comfortabele ontwerp

Door Andrew 27/4/2026

Ik ben zeer tevreden met mijn eerste bestelling bij Tilly. Ik vond ze eigenlijk toevallig op Instagram. De bestelling kwam van Denemarken naar Canada, en van bestelling tot levering duurde het precies 10 dagen. Opmerkelijk snel! Ik kan niet wachten om opnieuw een bestelling te plaatsen. De kralenarmbanden zijn geweldig en trendy. Een beetje kleiner dan ik had verwacht, niet in pasvorm maar in grootte. Maar het is iets dat ik waardeer en ik zal absoluut meer bestellen!
Vertaald van🇨🇦

www.trendhim.ca

Strak en comfortabel ontwerp

Door Andrew 27/4/2026

Ik ben erg tevreden met mijn eerste bestelling bij Tilly. Ik vond ze eigenlijk toevallig op Instagram. De bestelling kwam vanuit Denemarken naar Canada, en van bestelling tot levering duurde het precies 10 dagen. Opmerkelijk snel! Ik kan niet wachten om nog een bestelling te plaatsen. De kralenarmbanden zijn geweldig en trendy. Ze zijn iets kleiner dan ik had verwacht, niet in pasvorm maar in grootte. Maar het is iets dat ik waardeer en ik zal absoluut meer bestellen!
Vertaald van🇨🇦

www.trendhim.ca

mooi

Door Andrea 4/3/2026

veel kleur
Vertaald van🇸🇪

www.trendhim.se

Van zeer goede kwaliteit.

Door Jhonny 19/2/2026

Heel mooi om te dragen. Ik raad aan
Vertaald van🇫🇷

www.trendhim.fr

Zeer anders, kleurrijk, brengt sfeer.

Door Denica 29/1/2026

Aangenaam, eenvoudig, maar opvallend!
Vertaald van🇧🇬

www.trendhim.bg