Nieuwste
Ik was opzoek naar een parel halsketting, maar ik vond ze steeds te lang vallen. Deze is ideaal aangezien je de lengte kan instellen naar jouw voorkeuren + het design is super mooi, mannelijk met de parel touch!! Zeer tevreden over dit product!
Het is een trendy halsketting, zeer goede kwaliteit
Zeer goed en mooi product
Goede tracering traject levering
Mooie halsketting
Vertaald van
🇫🇷www.trendhim.fr
Prachtig stuk. De combinatie van parels en metaal is elegant en stijlvol. Een man zal het geweldig vinden!
Vertaald van
🇸🇰www.trendhim.sk
De Amager-collectie is een voorbeeldige combinatie van mannelijkheid en elegantie. Maximale tevredenheid en draagcomfort, zoals bij elk Trendhim-product dat ik bezit.
Vertaald van
🇸🇰www.trendhim.sk
Alles liep prima.
Vertaald van
🇳🇱www.trendhim.nl
Product van goede kwaliteit. Zeer mooi en mannelijk. Ik ben verheugd.
Vertaald van
🇧🇪www.trendhim.be
Het product kwam binnen twee dagen aan. De kwaliteit is super mooi en de gravure van de ketting was heel mooi. Ik zou zeker weer bij Trenthim kopen.
Vertaald van
🇨🇭www.trendhim.ch
Ik had eerst twijfels of parels mij zouden staan, maar ik vind de combinatie van de gouden ketting en de parels zeer goed gekozen, ook dat 3/4 van de ketting een klassieke gouden ketting is. Ik draag de ketting altijd asymmetrisch, wat ik een leuke touch vind. Deze look vind je niet overal.
Vertaald van
🇩🇪www.trendhim.de