30 dagen retourbeleid - we stellen geen vragen!

Verzending €4,95 - Gratis verzending vanaf €59,00 - Zie verzendopties

Verzending €4,95 - Gratis verzending vanaf €59,00 - Zie verzendopties

fawler

Lichtbruine Vingerloze Autohandschoenen van Schapenleer

€79,95
Bestseller
Gratis verzending
Kies een kleur - Lichtbruine Vingerloze Autohandschoenen van Schapenleer
Lichtbruine Vingerloze Autohandschoenen van SchapenleerZwarte Vingerloze Autohandschoenen van SchapenleerBruine Vingerloze Autohandschoenen van Schapenleer
Upgrade met
Cadeauverpakking
Cadeauverpakking
Je bestelling wordt geleverd met verpakking en een wit label, perfect om cadeau te geven.
+ €4,95
Bestel nu en we versturen je bestelling op maandag
Op voorraad – Gratis verzending voor dit artikel
30 dagen retourbeleid - we stellen geen vragen!

Productgegevens

Echt leer
Duurzaam, slijtvast en wordt mooier met de tijd
Bestseller
Geliefd door duizenden
2 jaar garantie
Gegarandeerde kwaliteit en gemoedsrust voor 2 jaar
Beschrijving

Deze vingerloze handschoenen zijn gemaakt van zacht schapenleer. Ze hebben een geperforeerd oppervlak voor ventilatie en open vingertoppen voor direct contact en precieze bediening. Een opening op de handrug en een lage, discrete drukknoopsluiting geven een strak, functioneel uiterlijk. De bruine tint combineert makkelijk met casual buitenkleding. Het leer is soepel en beweegt met je hand mee.

  • Materiaalkwaliteit: Duurzaam schapenleer behoudt zijn vorm en kan tegen regelmatig gebruik.
  • Comfort: Het vingerloze ontwerp en het soepele leer laten je hand natuurlijk bewegen en zorgen voor nauwkeurige vingertopcontrole.
  • Praktische sluiting: Lage, discrete drukknoop met nikkelvrije hardware houdt de handschoen op zijn plek en maakt snel aan- en uittrekken mogelijk.

De perforaties geven structuur en zorgen voor ventilatie, terwijl de open vingertoppen de behendigheid behouden bij autorijden of bij het gebruik van een telefoon. Het slanke profiel past comfortabel onder de mouw van een jas of naast een horloge zonder extra volume. Het warme bruin werkt goed met denim, wol of leren buitenkleding.

Praktische, verfijnde handschoenen voor dagelijks gebruik. Een eenvoudige keuze voor jezelf of als cadeau.

ID: 24509
Specificaties
MerkFawlerToon meer
Product-Id24509Toon meer
Ontworpen inDenemarkenToon meer
Product-leverancierscontractToon meer
GarantieToon meer
BestsellerJaToon meer
KleurenBruinToon meer
KleurschakeringenCognackleurToon meer
MaterialenSchapenleerToon meer
Afwerkingen leerAnilineToon meer
Touchscreen-bedieningNeeToon meer
VoeringNeeToon meer
ProductverpakkingenEnvelop met logoToon meer
Breedte10,5cmToon meer
Lengte18cmToon meer
Omtrek handpalm

Small: 21,5cm

Medium: 23cm

Large: 24cm

X-Large: 25cm

Toon meer
Gewicht55gToon meer
Klantreviews
4.7(103 Klantreviews)

Nieuwste

Top product

Door Fabien 8/8/2025

Topkwaliteit

Topkwaliteit

Door Jean-Jacques 11/3/2023

Topkwaliteit met een snelle levering ...

Snelle en correcte levering

Door philippe 3/2/2023

Handschoenen zijn van uitstekende kwaliteit

Elegante, diepzwarte kleur

Door Mercédesz 24/2/2026

Comfortabel om te dragen, past zelfs bij casual outfits. Lichtgewicht, luchtig materiaal. Sterk, verfijnd ontwerp.
Vertaald van🇭🇺

www.trendhim.hu

Top handschoenen!

Door Edoardo 21/12/2025

Ze zijn precies wat ik zocht: comfortabel, zacht en goede grip. Absolute aanrader!
Vertaald van🇮🇹

www.trendhim.it

Ik ben heel tevreden!

Door Beáta 19/12/2025

Ik ben heel tevreden met de leren handschoenen. Het materiaal is zacht maar toch duurzaam, en je ziet de goede kwaliteit. Ze zijn comfortabel om te dragen en passen goed om de hand. De stiksels zijn zorgvuldig uitgevoerd en vervormen niet, zelfs niet na meerdere keren gebruiken. Geweldige keuze qua prijs-kwaliteitverhouding, ik raad ze ten zeerste aan.
Vertaald van🇭🇺

www.trendhim.hu

Product van goede kwaliteit, professioneel

Door Zsolt 15/12/2025

Het is een ervaring om ermee te rijden. Helaas lukte de maatkeuze de eerste keer niet goed, maar het product kan gemakkelijk omgeruild worden, dus dat is geen probleem. We zijn zeer tevreden.
Vertaald van🇭🇺

www.trendhim.hu

Zacht, elegant en comfortabel...

Door Carmo 6/12/2025

Uitstekende handschoenen, echt leer, zacht, juiste maat, anatomisch ontworpen voor de mannelijke hand. Rij als een echte gentleman en kampioen!
Vertaald van🇵🇹

www.trendhim.pt

Perfecte applicatie, erg zacht!

Door Ευγροσυνη 28/11/2025

De handschoenen waren een cadeau voor een zeer dierbaar iemand en hij was zeer tevreden. Hij rijdt al jaren op een motor en ze hebben hem erg goed geholpen.
Vertaald van🇬🇷

www.trendhim.gr

De rijhandschoenen zien er super uit

Door Susanne 24/11/2025

De bestelling ging soepel en de levering was super snel. Ik kan het op elk moment aanbevelen.
Vertaald van🇨🇭

www.trendhim.ch

Combineer met

Bundelkorting

€147,87

€164,85