Deze das- en pochetbundel combineert een glad geweven das met een bijpassend pochet in een warme roestkleur. De stof heeft een subtiele glans en een egaal oppervlak, waardoor de kleur op beide onderdelen gelijk blijft. Het effen ontwerp legt de nadruk op strakke lijnen en een nette afwerking.
- Duurzame weving: De dichte weving is bestand tegen dagelijks gebruik en helpt de kleur en het gladde oppervlak te behouden.
- Soepel vallend: De das valt soepel en vormt makkelijk een nette knoop.
- Gecoördineerde set: Bijpassend pochet inbegrepen, voor een snelle, afgestemde look bij pak of blazer.
Samen vormen de das en het pochet een samenhangende look die goed werkt bij neutrale pakken en gedessineerde overhemden. Het effen ontwerp maakt de bundel veelzijdig voor dag- en avondgelegenheden, terwijl de gladde textuur het silhouet eenvoudig en verzorgd houdt.
Tijdloze aanvulling op de collectie van elke man. Een eenvoudige keuze voor jezelf of als geschenk.